Çağrı Merkezi Eğitim ve Raporlama Hizmetleri

KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak Çağrı Merkezi personellerinin daha verimli ve kurumsal bilinçle hizmet vermeleri için önceliğin Eğitim olduğunu biliyoruz.

Kurumların görünmeyen yüzü olan çağrı merkezlerinde yaşanan iletişim bozukluğu bütün bir kuruma mal olabilmektedir. Çalışanların, müşteri odaklılık ve güçlü iletişimi kurum kültürünün de olumlu şekillenmesini sağlamaktadır. Kalite yönetimi açısından çağrı merkezi operatörlerinin motivasyonunun yüksek tutulması ve çalışan memnuniyeti müşterilerinize olumlu olarak yansımaktadır. KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak müşteri memnuniyetinizi ve çalışan motivasyonunu arttırarak aynı zamanda çalışan turnover oranını azaltmak için tecrübeli kadromuz ile eğitim süreçlerinde yanınızdayız.

✨ Eğitimlerimizden Kareler ✨

Başlıca eğitimlerimiz;

KRK Akademi Çağrı Merkezi Eğitim alanında işinize uygun olarak Kullanıcı Performans Sistemi hazırlamaktadır. Bu sistem ile birlikte çağrı merkezi çalışanlarınız için günlük, haftalık ve aylık olarak verileri hazırlanıp raporlanmaktadır. Bu sayede çalışan personelinizin verimliliğini takip edebilecek ve çağrı merkezinin kalitesini her an ölçümleyebileceksiniz.

Sizi arayalım

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.