Uluslararası İletişim Merkezi Hizmetleri

Yurtdışı operasyon yapıyorsunuz ancak personel bulma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz ?

KRK Akademi Çağrı Merkezi Uluslararası birimi yanınızda.

KRK Akademi Çağrı Merkezi dış kaynak kullanımı ile, müşteri hizmetlerinde daha verimli çalışma, ileri teknoloji hizmetlerinden faydalanma, ve mevcut kalitenin arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Dış kaynak çağrı merkezi kullanarak toplam işletme giderleri ve insan kaynakları süreçlerinden etkilenmezsiniz.

KRK Akademi Çağrı Merkezi bünyesinde bulunan alanında tecrübeli ve güleryüzlü çalışanları ile İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Almanca ve Çince dillerinde 7/24 hizmet vermektedir.

15 Adımda Uluslararası Hasta Tedavi Süreci
15 Adımda Uluslararası Hasta Tedavi Süreci

KRK Akademi Çağrı Merkezi ile şirketinize ait;

Sosyal Medya yönetimi;

Sosyal Medya son dönemlerde bütün firmaların Pazar yönetimi ve müşteri portföyünü arttırmak için kullandıkları mecra olarak önümüze çıkmaktadır. İstediğiniz dillerde Facebook,Instagram,Twiter gibi sosyal medya kanallarından gelen taleplerin cevaplanması, şirketinize ait ürünlerin tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Online Chat

Web sitenizi ziyaret eden müşterilere daha çabuk ulaşmak adına Web sitenizde yer alan canlı yardım hattı ile istediğiniz dillerde müşterileriniz ile mesajlaşabilir, şirketinize ait ürünlerin tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi sağlayabilirsiniz

Whatsapp

Artık bir çok kişinin telefon ile görüşmek yerine mesajlaşmayı tercih ettiği görülmektedir. Bu nedenle artık şirketlerde bu yeniliğe ayak uydurarak müşterileri ile whatsapp üzerinden iletişime geçmektedirler. Şirketinize ait kurumsal whatsapp numarası üzerinden müşterileriniz ile mesajlaşabilir, gelen talepleri cevaplanması, şirketinize ait ürünlerin tanıtılması ve satışa dönüştürülmesi işlemlerini hızlıca sağlayabiliriz.

Web sitesi formları

Web sitenizde yer alan sipariş,bilgi,anket vb. müşterilerinizin taleplerini ilettiği formlar ürünlerinizin daha hızlı satışa dönüşmesi için önemlidir.Web siteniz üzerinden doldurulacak formlar tarafımızdan hızlıca cevaplanması şirketinize ait ürünlerin tanıtılması ve satışa dönüştürülmesini hızlıca sağlayabiliriz.

Gelen Çağrıların cevaplanması

Çağrı Merkezi günümüzde bir çok kişinin kullandığı en etkili iletişim aracıdır. Müşterilerin beklentisi en hızlı şekilde bir yetkili ile görüşmektir. Şirketiniz için istenilen dillerde 7/24 hizmet verecek alt yapının oluşturulması, şirketiniz ile ilgili ürünler hakkında bilgi verilmesi, ürünlerin satışa dönüştürülmesi, gerekli yönlendirmelerin yapılması, müşteri memnuniyetinin sağlanması gibi hizmetler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Dış Arama Hizmetleri

Müşterilerinize memnuniyet aramalarının yapılması,doğum günü,toplantı,seminer ve bilgilendirme aramalarının yapılması işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır

Raporlama çalışmaları

İletişim Merkezi özelinde şirketinizin ihtiyacı olan tüm raporlamalar günlük, haftalık ve aylık olarak hazırlanmaktadır. Ayrıca mevcut ayı değerlendirme adına sunumlar tarafımızda yapılmakta olup böylece ilerleyen dönemler için tarafınıza yol haritası göstermektedir

Sizi arayalım

İşinizi bize anlatın yeter. En iyi çözüm için yanınızdayız.

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.