Hakkımızda

Kurumsal

Kuruluş Felsefesini  “Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı” olarak belirlemiş olan kurumumuz, Çağrı Merkezi alanında Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri, Çağrı Merkezi Kurulum ve Danışmanlığı, Çağrı Merkezi Çalışan Eğitimleri, Çağrı Merkezi Yönetici Eğitimleri, Çağrı Merkezi Verimlilik Arttırma Hizmetleri gibi operasyonel ve stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler deneyimli kadromuz ile en son teknolojik gelişmeler ışığında şirketinize uygun en iyi çözümleri kapsayacak şekilde yapılmaktadır.

Maksimum Fayda

Teknolojinin gelişmesi ile artık şirketler ürün ya da hizmetlerini tek bir kanal aracılığıyla müşterilerine sunması sektörün gerisinde kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle şirketler müşteri taleplerine birden fazla kanal ile cevap vermektedirler. Değişik kanallar üzerinden satış yapmak şirketlere özellikle internet ve çağrı merkezi gibi “yüzyüze satış”a oranla çok daha düşük maliyetli kanallarla daha büyük ciro, dolayısı ile de yüksek kar elde etme şansı tanımaktadır. Bu anlamda markanızın sesini yansıtan müşteri temsilcisinin yetkin olmaması ya da müşteri çağrı trafiğinin iyi yönetilmediği, elde edilen bilgilerin doğru şekilde kayıt altına alınmadığı, güncellenmediği, takip edilmediği durumlarda operasyonunuzun yönetilemediği anlamına gelecektir.

Çağrı merkezlerinden maksimum faydayı sağlayan şirketler ise, yüksek kaliteli hizmeti optimum maliyetle gerçekleştirecektir. Müşterileri ile gerçekleştirdiği her işlemde, bu stratejiyi en iyi şekilde uygulayacak, hizmet verilen kişide olumlu duygu uyandıracak, çözüm ve satış odaklı, yetkin müşteri temsilcileri yaratabilmek hem şirketin başarısı hem de müşteri odaklı hizmet verebilmek adına önem taşımaktadır.

15 Yıllık sektör tecrübesi olan KRK Akademi Çağrı Merkezi, firmanızın ihtiyacı olan İletişim Merkezi çözümlerini en hızlı şekilde sunmaktadır. KRK Akademi Çağrı Merkezi bünyesinde bulunan deneyimli personelleri ile Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Almanca ve Çince dillerinde 7/24 hizmet vermektedir. KRK Akademi Çağrı Merkezi ile kurulum ve personel maliyeti olmadan hizmet alabilir ya da seat kiralama modeli ile hızlıca işinizi yapabilirsiniz.

 

KRK Akademi Çağrı Merkezi ile sadece gelen çağrılarınızı karşılamak değil;
  • Sosyal medya yönetimi
  • Online yardım
  • WhatsApp cevaplama
  • Dış arama hizmetleri
  • Sesli yanıt sistemleri
  • Çağrı merkezi yazılım çözümleri
  • Voip hizmetleri
  • Sosyal Medya Reklamları, Google ADS Reklamları, SEO, Web sitesi kurulumu
  • Şirketinize yönelik raporlama hizmetleri

gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtımı İndir

Kurumsal tanıtım sunumumuz indirmek için burayı tıklayın.

Çağrı Merkezi Hizmetleri
Videoyu oynat

Sizi arayalım

Grup Şirketlerimiz

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.