Sosyal Medya Çağrı Merkezi Entegrasyonu

Günümüzde Dijital dünyanın yükselişe geçmesinden sonra birçok şirket buna ayak uydurmak zorunda kaldı. Aslında bu durum şirketler için olumlu anlamda bir pazar oluşturdu.

Sosyal medyayı güçlü kullanan şirketler kendilerine yeni pazar oluşturup ürün reklamlarını ve satışlarını buradan yapmaya başladılar. Tabi her yerde olduğu gibi sosyal medya pazarında da rekabet üst düzeyde yaşanmaktadır. Bu yüzden şirketler reklam bütçelerinin çoğunu artık sosyal medyadaki mecralara harcamaktadır.

Her ne kadar sosyal medya denince aklımıza ilk olarak Facebook, Instagram ve Twitter gelse de Google üzerinden de müşterileriniz soru sorabilir ve şirketiniz hakkında bilgi alabilirler. 

Bu nedenle Sosyal Medya Entegrasyonu düşündüğümüzde mutlaka Google yorumları da eklememiz gerekmektedir. 

Eğer yurtdışı operasyon yapıyorsanız müşterilerinizin bulunduğu ülke de en çok kullanılan sosyal medya platformunun ne olduğunu da öğrenmeniz gerekecektir (Telegram, Snapchat, VK vb.)

Sosyal Medya üzerinden yapılan yorum ve müşteri temsilcilerinizin vermiş olduğu cevapların şirketinizin tanıtımı doğrudan etkilediğini biliyoruz ve buna göre çözüm üretiyoruz.  

Peki bu kadar önemli olan ve dijitalleşen bu çağda;

KRK Akademi Çağrı Merkezi, Sosyal Medya-Çağrı Merkezi Entegrasyonu sayesinde tüm bu sorulara cevap bulabilirsiniz. Sistem üzerinden alabileceğiniz günlük, haftalık ve aylık raporlar ile Sosyal Medya kanallarınızı kontrol edebilir, Müşteri Temsilcilerinizin performansını ölçebilirsiniz.

Sizi arayalım

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.