Santral ve Çağrı Merkezi Karşılama Hizmetleri

KRK Akademi Çağrı Merkezi ile şirketinize en uygun Karşılama Anonsunu kullanarak müşterilerinizi karşılamaya ne dersiniz?

Müşterilerin şirketler ile en fazla iletişim kurduğu yerler şüphesiz telefonlardır. Her ne kadar günümüzde insanlar internet ve sosyal medya üzerinden işlemlerini gerçekleştirme trendine girse de telefon her zaman birinci iletişim aracı olmuştur. Telefon ile arayan kişilerin ilk olarak karşılaştıkları ise santral dolayısıyla Karşılama Anonsu olacaktır.

Karşılama anonsları şirketler için telefon ile arayan müşterileri ilk olarak dinledikleri alanlardır. Yani burada kullanacağınız müzik ve anons bir bakıma şirketinizi temsil edecektir.

Karşılama Anonsu size özel olmalıdır. Şirketinizi anlatmalı, kendi dinamiklerinize uygun olmalı ve müşterilerinize sizi anlatmalıdır. Standart fon müziği ve metinler müşterilerinizin şirketiniz ile ilgili ön yargılın davranmasına neden olabilir.

Karşılama Anonslarında;

Müşterileriniz Karşılama anonslarındaki yönlendirmeleri dinleyerek boş yere beklemek yerine istedikleri birimlere hızlıca ulaşabilir. Dilerseniz şirketiniz ile ilgili yeni ürün, kampanya ya da tanıtımını yapmak istediğiniz işler ile ilgili anonslar seslendirerek telefonda beklerken müşterilerinizin ürünleriniz hakkında bilgi almasını sağlayabilirsiniz.

KRK Akademi Çağrı Merkezi Karşılama Anonsu Hizmetleri ile şirketinize en uygun çözümü sunmaktadır. Karşılama Anons Hizmeti almadan önce Profesyonel Ekibimiz şirketinizin çalışma alanlarını araştırarak;

  • Size uygun metin kurgulaması hazırlamakta;
  • Size uygun fon müziği seçmekte;
  • Size uygun ses tonu ve diksiyon seçmekte;
  • Karşılama menüsü hazırlamakta ve seslendirmektedir.

Sizi arayalım

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.