Voip Hizmetleri

Şirketinize fazla gelen telefon faturalarından sıkıldınız mı? Maaliyetler artık katlanamaz boyuta mı geldi? Yurtdışı operasyonları artık yönetemiyor musunuz? KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak sizlere yeni bir çözüm öneriyoruz

VoIP internet veya data hatları üzerinden ses aktarımı olarak açıklanabilir.

Neden VOIP

Cevap aslında çok basittir. Maliyet…
Belirlibant genişliğine sahip data hatları için ödenen ücret sabittir. Bu hatlar üzerinden VoIP ekipmanları ve protokolleri kullanılarak istenilen miktarda telefon görüşmesi yapılabilir. Bu durumda sabit bir ücret ve kurulum maliyetleri ile telefon hatlarından yapacağınız görüşmenin kalitesine çok yakın bir kalitede çok daha ucuza telefon görüşmesi yapma imkanı bulabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerinin telekominikasyon ve danışmalık hizmetlerini yapmaya devam etmektedir. Telekom sektöründeki en son gelişmeleri takip ederek kendini sürekli güncelleyen, yenileyen ve geleceğe yatırım yapmaya kesintisiz olarak devam eden şirketimiz, iletişim ihtiyaçlarınızı en hızlı ve kusursuz şekilde karşılamanız için gereken teknik altyapı ve bilgi donanımına sahiptir. Amacımız; Telekomünikasyon sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede müşterilerine en iyi hizmet veren lider bir firma olmaktır.

İletişim hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, pratik araçları, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz.

Vazgeçilmezlerimiz şunlardır;

Kalite, her alandaki hedefimizdir. Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir. Sorumluluk iş akışlarındaki belirsizliği önler. İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelini oluşturur. Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, temel prensiplerimizdendir.

Sizi arayalım

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.