Çağrı Merkezi Kurulum Danışmalığı

Anahtar Teslim Çağrı Merkezi Kurulum Danışmalığı

15 Yıllık Çağrı Merkezi sektör deneyimi ile KRK Akademi Çağrı Merkezi yanınızda.

✨ Anahtar teslim çağrı merkezi kurulumlarımız ✨

KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak yanınızdayız.

KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak, Çağrı Merkezi sistemi kurarken iş süreçleriniz ve hedeflenen hizmet şekline göre alt yapı ve gerekli yazılımların seçilmesi konusunda profesyonel ekibimiz tarafından genel değerlendirme yapılmaktadır. Çağrı merkezi sisteminde müşteri hizmetleri ya da tele-satış, tele-pazarlama, sosyal medya ve whatsapp bilgi hattı gibi uygulamalarda performans kriterleri oluşturmak ve bu kriterlerin uygulanmasını takip etmek için gerekli raporlama ve denetim sistemlerini oluşturmak için gereken veriler ile ilgili danışmanlığınızı yapmaktadır.

KRK Akademi Çağrı Merkezi olarak, çalışılacak  iş ortamının hazırlanması, aydınlatma sisteminin uygunluğu, havalandırma sisteminin uygunluğu, akustik sistemin oluşturulması, ergonomik mobilya seçmi, dinlenme ve mola bölümünün nasıl hazırlanacağı, ses kesici bölmelerin nasıl olacağı, ideal kişi başı metrekare, çalışma alanına göre çalışan sayısı konularında danışmanlığınızı yürütmektedir.

KRK Akademi Çağrı Merkezi, Çağrı Merkezinizde yapılacak işin niteliğine ve şirketin hedeflerine göre çağrı merkezi organizasyonu hazırlamak ,Hangi nitelik ve hangi yetkinliklere sahip elemanlar işe alınması, elemanların yönetilmesi ve desteklenmesi için performans takip ve denetim sistemi hazırlanması konularında danışmanlığınızı yürütmekteyiz.

Çağrı merkezi hizmetleri çok dinamik bir ortamda sürekli iyileştirilerek yapılması gerekmektedir. Mevcut sistemin gelişen teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellenmeli ve eğitim ile desteklenmelidir. Bu anlamda her çalışanın performansını sürekli olarak değerlendirmek gerekmektedir. Kişi başı gelen çağrı, ortalama konuşma süresi, kaçırılan çağrı sayısı, tekrarlanan çağrılar, konuşma kalitesi, gibi birçok unsur takip edilmeli, ve gerekli eğitim ve yönlendirme ile iyileştirme yapılmalıdır. Çalışanların mola süresi, vardiya düzenlemelerinin nasıl yapılacağı ve eğitim ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı, çalışan personel motivasyon süreçleri konusunda danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

KRK Akademi Çağrı Merkezi olan işinize uygun görev tanımına göre personel bulma, görüşmeleri gerçekleştirme ve gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sizi arayalım

Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı
sağlamak için çerezler kullanır.